Jeśli antywirus, to tylko ESET Antywirus!
Zamknij
Wpisz swój adres E-Mail. Hasło zostanie zmienone i wysłane pod wskazany adres E-Mail.

Wpisz adres E-Mail:

Zostań Partnerem SERVCOMP i zarabiaj w programie partnerskim ESET-Antywirus

Program Partnerski ESET-Antywirus firmy SERVCOMP powstał w celu budowania kanału sprzedaży antywirusów firmy ESET w Polsce. Każda firma, niezależnie od swojej wielkości, może zostać uczestnikiem programu partnerskiego ESET-Antywirus i zarabiać na sprzedaży oprogramowania antywirusowego ESET - najczęściej kupowanych programów antywirusowych w Polsce!

Jako autoryzowany partner firmy Dagma sp. z o.o. - jedynego dystrybutora oprogramowania ESET w Polsce oferujemy tylko legalne programy z pełnym wsparciem technicznym w języku polskim.

Firmy, które przystąpią do programu partnerskiego ESET-Antywirus, otrzymują pełne wsparcie producenta i dystrybutora w zakresie pozyskiwania nowych klientów, wykorzystywania okazji rynkowych oraz tworzenia nowych, innowacyjnych usług dla obecnych klientów. Głównym celem programu partnerskiego ESET-Antywirus jest pomoc w budowaniu biznesu partnerom handlowym ESET.

Programu Partnerskiego ESET-Antywirus to między innymi:
  • dostęp do specjalnej strefy dla Partnerów gdzie w sposób łatwy i wygodny przygotujesz ofertę, zamówienie, sprawdzisz aktualne ceny i promocje na Antywirusy ESET

  • gwarantowany wysoki rabat od cen cennikowych producenta

  • dostęp do darmowych szkoleń on-line

  • zaawansowany kalkulator licencji, dzięki któremu Twoje oferty będą zawierały zawsze najkorzystniejszy dla Klienta wariant rabatowy.

Aby rozpocząć współpracę i zacząć zarabiać na sprzedaży oprogramowania antywirusowego ESET, wejdź na stronę "Dołącz" i postępuj zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie.